Sposób montażu ogrodzeń.


 Ogrodzenie- sposób prawidłowego wykonania ogrodzenia z siatki.

Siatka ogrodzeniowa można zakładać na dwa sposoby bezpośrednio do słupków przy użyciu przelotek i drutów naciągowych albo na tak zwane panele siatkowe jest to stalowa rama z naciągnietą siatką ogrodzeniową. Jest to system coraz mniej stosowany ponieważ został wyparty przez panele ogrodzeniowe. Ogrodzenie z siatki z rolek jest jednym z najtańszym a zarazem trwałym. Można je łatwo rozbierać i przenosić na inne miejsce bez większych strat w materiale. Ogrodzenia Wrocław i okolice.
  

  Budowę tego ogrodzenia rozpoczyna się od:

Wytrasowania linii przez rozciągniecie mocnego sznurka i mocne naciągniecie w miejscu gdzie stanie przyszłe ogrodzenie, po wytyczeniu punktów wierci się otwory o głębokości około 80cm na słupki narożne, pośrednie, bramowe. Następnie mierzymy odległości między słupkami i dzielimy na równe odcinki nie dłuższe niż 2,8 m  w tych miejscach  należy wywiercić otwory pod słupki ogrodzeniowe. Ustalając odległości między słupkami pośrednimi, należy dążyć, żeby były one jednakowe we wszystkich odcinkach ogrodzenia. Następnie znaczy się słupki na pożądaną długość i przy pomocy poziomicy ustawia się słupki pionowo a następnie betonuję.
Sposób napinania siatki ogrodzeniowej
 Na zabetonowane słupki zakładamy trzy druty naciągowe i przy pomocy napinaczy z wyczuciem naciągamy te druty. Drut montuje się do słupków przy pomocy przelotek,
    Siatka powinna musi być naciągnięta  mocno, jednak  tak, żeby nie uszkodzić siatki i nie rozciągnąć oczek siatki. Łączenie w całość odcinków siatki odbywa się w ten sposób, wylatamy pojedynczy drut z siatki. Następnie wypleciony drut wplatamy w oczka ruchem spiralnym. Postępujemy odwrotnie przy dzieleniu siatki. Początek siatki mocujemy do słupka  przy użyciu specjalnych śrub i prętów spinających. Mocno naciągnięta siatka ogrodzeniowa to połowa sukcesu i bardziej estetycznie wyglądające ogrodzenie. Ogrodzenia systemowe Wrocław i okoiczne miejscowości. Panele ogrodzeniowe Wrocław i okoliczne miasta.

 Ogrodzenia Wrocław, zakładanie ogrodzeń, ogrodzenia Wrocław, tanie ogrodzenie, produkcja siatki, ogrodzeniowej producent siatki ogrodzenia Wrocław Oleśnica, Trzebnica, Milicz, Jelcz Laskowice, Oława, Brzeg Dolny, Oborniki Śląskie, Wołów, Żmigród, słupki ogrodzeniowe, siatki ogrodzeniowe

 

 


Katalog stron i firm NETpedia

Katalog Stron Promujesz.pl

Katalog Stron